Dávid Zalaba

"V živote je krásne to, že všetci ľudia majú na výber."

Kto je Dávid Zalaba?

Okresný riaditeľ OVB Allfinanz Slovensko a.s. Dávid Zalaba sa aktívne venuje edukácii mladých ľudí v oblasti finančnej gramotnosti na vysokej škole, ale aj na stredných školách na Slovenku a v Maďarsku. Podnikať začal popri vysokej škole, chcel si zarábať svoje vlastné peniaze, dovoliť si kvalitnejší život a zároveň nadobudnúť prax. Jeho motiváciou bolo dosiahnuť viac ako bežní ľudia. Dávid tvrdí: „Chcel som svoj život skutočne žiť a nielen prežívať. V OVB som videl usmiatych ľudí, ktorí sú pekne oblečení, majú otvorenú myseľ a slobodu. Chcel som byť ako oni. OVB mi veľmi pomohlo, začal som inak rozmýšľať, inak žiť. Pýtal som sa napríklad sám seba, prečo chodiť na dovolenku len raz ročne, keď môžem ísť raz mesačne?“

0
rokov v podnikaní
0
ľudí v štruktúre
0
klientov

Miesto pôsobenia: Komárno, Dunajská Streda, Štúrovo, Ružomberok

Aké sú vaše najväčšie úspechy a aké máte ciele?

Za jeden zo svojich najväčších úspechov považujem povýšenie na okresného riaditeľa pred viac ako stovkami podnikateľov. Som nesmierne rád, keď sa ľudia pod mojím vedením stávajú úspešnými a plnia si svoje sny, to sú pre mňa naozajstné úspechy. Čím viac cieľov som dosiahol, tým viac cieľov mám.

"Chcem popracovať na sebarealizácii, vybudovať značku Zalaba tím a rovnako je pre mňa dôležité ukázať ľuďom, že život sa dá žiť aj inak, ako priemerne - musíte si ho užívať." 

Prečo podnikáte a čo vám podnikanie prináša?

Podnikaním som si chcel splniť svoje ciele a žiť život o akom mnohí len snívajú. Moje očakávania v rámci podnikania sa presne naplnili. Mám slobodu, voľnosť a možnosti. Dnes dávam ľuďom šancu na lepší život. Učím ľudí podnikať. a to ako sa stanú úspešnými. Podľa mňa je v podnikaní dôležité sústrediť sa na to čo chcem a na nič iné sa netreba pozerať. Podnikanie v OVB mi dáva veľmi veľa. Ak by som nepodnikal neprecestoval by som celý svet, nemal by som toľko času ani na svoje deti a nemohol by som si toho dovoliť tak veľa. Vybudoval som si svoj brand, mám veľa kontaktov a viem dosiahnuť všetko, čo chcem.

Čo získajú ľudia, ak sa rozhodnú s vami podnikať? 

Podnikaním so  mnou získajú skutočne húževnatého mentora, ktorý ich naučí komunikovať a dosahovať ciele, vybudovať si pasívny príjem, ale taktiež vedieť sa odprezentovať a vybudovať veľkú firmu. Môj úspech je váš úspech, urobím všetko preto, aby ľudia v mojej firme boli úspešní. Okrem skvelého mentoringu vám ponúkam aj super tím, ktorý vás podporí a pomôže pri vašej práci. Samozrejmosťou je nasmerovanie na cestu k úspechu a dosiahnutie svojich vytýčených cieľov. K nováčikom pristupujem naozaj individuálne, ukážem im, čo robím a je už na nich, či sa rozhodnú pre takýto život. Rovnako sa snažím pôsobiť aj na okolie nového kolegu, ktoré ho formuje v jeho začiatkoch. Často hovorievam, že všetci majú na výber.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video