Spoznajte úspešných podnikateľov,
ktorí vás ako mentori naučia všetko, čo vedia oni sami

Osobný mentoring - váš akcelerátor na ceste k úspešnému podnikaniu

Mentor vás osobne vedie k vašim cieľom. Záleží mu na vašom úspechu, pretože jeho úspech je meraný aj vašim úspechom. Je vašou oporou a osobne sa vám venuje. Naučí vás všetko čo potrebujete vedieť, aby ste uspeli - plánovanie času, príjmov aj výdavkov, obchodné zručnosti, vedenie ľudí, znalosť trhu a produktu.

Filip Rendoš

Regionálny riaditeľ

Naučí vás zarábať slušné peniaze a zároveň aj pracovať na sebe. Nechce mať vo firme chudobných ľudí.

Dávid Zalaba

Dávid Zalaba

Okresný riaditeľ

Ambiciózny riaditeľ, ktorého celá štruktúra komunikuje po maďarsky. Rád robí ľudí úspešných a úprimne ho teší, keď si pod jeho vedením plnia svoje ciele. 

Miroslav Medo

Miroslav Medo

Krajský riaditeľ

Rád objavuje v ľuďoch ich potenciál a pomáha im ho využiť. Verí, že všetko potrebné čo potrebujeme, sme dostali do vienka a pomáha iným objavovať to v sebe.

Eva Masariková

Okresná riaditeľka

Dobre naladená, ambiciózna okresná riaditeľka vás ochotne prevedie cestou podnikania. Ukáže vám, ako si môže splniť svoje sny naozaj každý. 

Tomáš Marko

Okresný riaditeľ

Pre Tomáša Marka žiť znamená skĺbiť prácu, rodinu a hobby tak, aby boli prepojené všetky z nich. Ukáže vám, ako to dosiahnuť práve vďaka podnikaniu.

Miloš Kováč

Regionálny riaditeľ

Prajný, skúsený parťák, ktorý prináša slobodný systém vedenia, otvorenú a úprimnú komunikáciu, presne taký je regionálny riaditeľ Miloš Kováč. 

Vladimír Činčura

Okresný riaditeľ

Vladimír Činčura vás naučí aké je to zažiť slobodu, ako pracovať s peniazmi a plniť si svoje sny. 

Martin Beňa

Martin Beňa

Okresný riaditeľ

Okresný riaditeľ OVB Allfinanz Slovensko a.s. so zdravým sebavedomím, ktorý vám ochotne odovzdá všetky svoje vedomosti a zároveň vám ukáže, ako si v živote udržať balans - to je Martin Beňa. 

Hyacinta Dzubajová

Regionálna riaditeľka

Žena, ktorá vám ukáže ako budovať úspešnú kariéru, keď je vašou najväčšou prioritou rodina. Jej tím je pre ňu ako druhá rodina, s ktorou buduje silné vzťahy.

Zuzana Brisudová

Okresná riaditeľka

Rada objavuje potenciál ľudí a teší sa z ich napredovania. Hovorí, že človek dostane veľa ponúk v živote, ale len 2-3 sú preňho kľúčové.

Chcem si vybrať vlastného mentora