Eva Masariková

"Chcem byť inšpiráciou v tom ako sa dá podnikanie zvládnuť s ľahkosťou a ako si zvyšovať kvalitu svojho života."

Kto je Eva Masariková?

Okresná riaditeľka OVB Eva Masariková si vyskúšala prácu na smeny, ale aj podnikanie v oblasti predaja kozmetiky. Keď však absolvovala školenie OVB Allfinanz Slovensko uvedomila si, že podnikanie vo finančníctve môže byť pre ňu výzva, ktorá sa vyplatí. „Mojou prvotnou motiváciou, prečo začať podnikať bolo zabezpečiť si príjem počas materskej dovolenky, nebyť závislá len od štátu, ale materskú dovolenku si užiť. Do OVB Allfinanz Slovensko som sa dostala prostredníctvom môjho brata, ktorý už vo firme pôsobil. Najprv som pracovala popri práci, po určitej dobe som dala výpoveď a začala som sa venovať len finančnému sprostredkovaniu. Z výroby som sa dostala do kancelárie na námestí. Postupne sa mi zvyšovala životná úroveň. Teraz si najmä vážim svoj čas, uvedomujem si, že ak ho dávam niekomu inému, beriem ho svojmu synovi“, hovorí Eva Masariková.

0
rokov v podnikaní
0
ľudí v štruktúre
0
klientov

Miesto pôsobenia: Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Piešťany, Trnava

Čo vám dáva podnikanie?

Za najväčší úspech považujem to, že mám 3-ročného syna a mám vybudovanú firmu. Vďaka nej mám príjem (aj na materskej). Môžem sa venovať svojej rodine a zároveň pokračovať v budovaní našej budúcnosti. Získala som sebavedomie a naučila som sa vážiť si samu seba, ale aj ľudí. Podnikanie ma naučilo byť zodpovednou sama za seba, robiť rozhodnutia a hlavne nebáť sa ich urobiť. Prišla som na to, že čo neviem sa dokážem naučiť.  Mám priestor každý deň sa zlepšovať a pracovať na sebe. Najviac sa mi páči, že môj úspech je meraný podľa toho, ako mám úspešných mojich klientov a spolupracovníkov.

"Najviac sa mi páči, že môj úspech je meraný podľa toho, ako mám úspešných mojich klientov a spolupracovníkov." 

Prečo podnikať práve s vami? 

Naučím záujemcov ako môžu žiť svoj život bez strachu. Ponúkam informácie, ako môžu  zmeniť svoj život a prinášam fungujúci úspešný systém, ako zabezpečiť seba ale aj svoje rodiny. Dôležitá je pre mňa dôvera, kvalitná spolupráca a individuálny prístup. Každý nováčik má svojho človeka, ktorý ho vedie. Vážim si ľudí. Záujemcovia získajú iný pohľad na život, budú sa osobnostne rozvíjať. Chcem byť inšpiráciou pre ženy, ukázať im, že sa podnikanie dá zvládnuť s ľahkosťou.

Aká  je vaša práca s nováčikom?

Pri práci s nováčikom je dôležitý jeho prístup. Nikdy neviete, čo môžete od človeka očakávať. Pochádza z rôzneho prostredia, nevieme, čo má všetko za sebou. Preto je na začiatku spolupráce najdôležitejšia dôvera a ochota pracovať. Základom je kvalitné vzdelávanie, ktorého sa musí zúčastňovať. Je dôležité sa veľa pýtať. Prácu s nováčikom robím rada, je to taká obojstranná pohoda. Vážim si ľudí, hlavne z toho ľudského hľadiska, čo sa odzrkadľuje na naše vzájomnej spolupráci.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video