Filip Rendoš

"Ľudí vo firme považujem za najvyšší kapitál a veľmi ma baví posúvať kvalitu ich života stále na vyššiu úroveň."

Kto je Filip Rendoš?

Empatický regionálny riaditeľ OVB Allfinanz Slovensko a.s Filip Rendoš rád zarába peniaze a užíva si všetko, čo mu prinášajú. „Ľudí vo firme však považujem za najvyšší kapitál a veľmi ma baví posúvať kvalitu ich života stále na vyššiu úroveň. Pre Filipa sú v osobnom aj pracovnom živote najdôležitejšie výborné vzťahy. Najdôležitejšie hodnoty sú pre neho lojalita, poctivosť, tímovosť a dodržiavanie sľubov. Robí presne to, čo mu robí radosť. Sám si organizuje čas, všetky aktivity, ako v podnikaní, tak aj v rodinnom živote. 

0
rokov v podnikaní
0
ľudí v štruktúre
0
klientov

Miesto pôsobenia: Trnava, Piešťany, Bratislava, Hlohovec

Čo je podľa vás v podnikaní najdôležitejšie? 

Najdôležitejšie je veriť sám v seba, vedieť zvládať predsudky a naučiť sa prijať odmietnutia. Na začiatku je dôležité veriť svojmu mentorovi. Aj ja som to tak mal. Keď som videl, že sa má dobre môj mentor, uistilo ma to,   že to naozaj funguje. Preto je dôležité prostredie, v ktorom ste. Ja vždy novému človeku hovorím, že ho dovediem do prostredia, ktoré mu zmení kvalitu života.

"Kľúčová je vytrvalosť a trpezlivosť. Ďaleko viac, ako akýkoľvek talent. Podstatná je tiež schopnosť nestratiť nadšenie pre podnikanie." 

Ako podnikanie zmenilo vás ako osobnosť? 

Úplne. Pred podnikaním som pracoval v Rakúsku na stavbách, už vtedy som však vedel, že svoj život chcem prežiť úplne inak. Kľúčový okamih som zažil, keď som vidiel vystupovať neznámeho muža v obleku z drahého auta. Vtedy som si uvedomil, že toto je život po akom túžim. Život plný slobody, nezávislosti, hojnosti a podľa svojich predstáv. Toto všetko som si splnil v OVB.

Podnikanie neovplyvnilo len mňa, ale aj celú moju rodinu. Pozitívny vplyv svojho podnikania vidím najmä na svojom synovi. Už v siedmych rokoch chápe, aké sú základné rozdiely medzi podnikaním a zamestnaním. Som pre neho vzor, urobím všetko preto, aby bol úspešný v podnikaní v oblasti, ktorú si sám vyberie. Podnikanie s OVB ma obohatilo aj osobnostne. Spoznal som obrovské množstvo veľmi zaujímavých ľudí, ktorí mi pomohli a neustále pomáhajú. Nemám strach z nových situácií pretože okamžite hľadám riešenie. Mám okolo seba ľudí, na ktorých sa viem spoľahnúť.

Čo získajú ľudia, ak sa rozhodnú s vami podnikať? 

Získajú stabilné miesto v ambicióznom kolektíve s ochotou kedykoľvek pomôcť. Samozrejmosťou je špičkové zapracovanie hneď od začiatku spolupráce, a rovnako aj okamžitá stratégia na rozbehnutie vlastnej firmy. Benefitom je aj podpora osobného rozvoja, na ktorom pracujeme ako tím spolu s uznávanými coachmi zo Slovenska i zahraničia.

Základným pilierom je kvalita.  Ponúkam najvyššiu kvalitu, akú je len možné dosiahnuť, ako v práci s klientom, tak aj so spolupracovníkom. Pod mojím vedením sa naučíte byť vytrvalý a na všetko sa pozerať s pozitívnou perspektívou. Budete vedieť robiť strategické rozhodnutia, ktoré vám prinesú výsledky. Naučím vás zarábať naozaj slušné peniaze. Nechcem mať v tíme chudobných ľudí. 

Vytváram prostredie, v ktorom sa budujú vzťahy aj mimo biznisu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video