Miroslav Medo

“Ak vás to oslovilo, ale nie ste si istý, či uspejete, určite máte predpoklad. Nič na čo nemáte predpoklad vás totiž neosloví.”

Kto je Miroslav Medo?

Bútľavá vŕba, aj tak by sme mohli označiť Miroslava Meda. Silne empatický človek, ktorý miluje ľudí a ich rozličné životné príbehy. Rád objavuje v ľuďoch ich potenciál a pomáha im ho využiť, tak ako to zažil on sám. Skutočne miluje ľudí a rozličné príbehy, s ktorými prichádzajú a verí, že každý z nich má všetky potrebné predpoklady na to aby uspel. Už ich len využiť. A v tom im pomáha.

0
rokov v podnikaní
0
ľudí v štruktúre
0
klientov

Miesto pôsobenia: Bratislava a Záhorie, Zvolen, Banská Bystrica, Žilina, Stará Ľubovňa

Prečo chcete ako LD stále viesť nováčikov?

K svojmu životu potrebujem ľudí. Rád sa vzdelávam a najvyššia forma vzdelávania je pre mňa komunikácia. Užívam si nadobudnuté skúsenosti a teším sa, že svoje začiatky mám už za sebou. Teraz chcem pomôcť iným. 

"Mám rád ľudí a ich príbehy. Rád v nich objavujem ich potenciál a rád ich počúvam. Je to niečo, čo ma motivuje. Som ako taká bútľavá vŕba." 

Čo je v podnikaní najťažšie?

Ľudia často v niečom končia kvôli svojim pomyselným hraniciam. Ja sám verím, že všetci sme dostali do vienka všetky potrebné zručnosti pre život. Potrebujeme sa len naučiť ich použiť. Tak to bolo aj v mojom prípade. Cítil som, že podnikanie je pre mňa. Potrebujem sa totiž stále hýbať vpred. Ako v živote, tak aj v podnikaní. To som využil vo svoj prospech. Začiatky však boli náročné, pretože nikto nechce spolupracovať s nováčikom. Keď však prišiel prvý klient, bolo to ako dostať vysvedčenie v škole.

Čo mi dalo podnikanie?

Poskytlo mi predovšetkým rozhľad a pomohlo uplatniť moje prirodzené schopnosti a talenty. Dalo mi možnosť sa realizovať a posunúť v živote. Predovšetkým mi však do života priviedlo množstvo prajných ľudí, ktorých mám okolo seba. Krásne a podporujúce vzťahy s ľuďmi, s ktorými sa navzájom posúvame. Máme svoju komunitu a všetci spoločne toto prostredie vytvárame. Prostredie v ktorom rastieme.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video