Vladimír Činčura

"Radšej vlastniť 1% v 100 firmách ako vlastniť 100% v 1 firme."

Kto je Vladimír Činčura?

Okresný riaditeľ OVB Vladimír Činčura podnikal v stavebníctve, keď však zistil ako funguje štrukturálna firma, pochopil že vybudovanie firmy má väčší potenciál vo finančnom sektore. “Moja najväčšia motivácia v podnikaní bola, je a bude sloboda. Najviac ma napĺňa, že môžem zlepšiť život hocijakého človeka, ktorý mi dá svoju dôveru. Viem naučiť ľudí finančnej gramotnosti a podnikaniu, aby si mohli plniť svoje životné ciele,” dodáva Vladimír Činčura.

0
rokov v podnikaní
0
ľudí v štruktúre
0
klientov

Miesto pôsobenia: Bratislavský kraj

Čo vám prinieslo podnikanie?

Určite slobodu. Podnikanie v OVB Allfinanz Slovensko mi zmenilo život od základov, je to životný štýl, ktorý mi priniesol sebarealizáciu, osobnostný rast, nadhľad a cieľavedomosť. Všetky ciele, ktoré som na začiatku podnikania mal, som si splnil. Neviem si už predstaviť iné podnikanie.

"Rád vás naučím naplánovať si svoje aktivity, aby si mohol žiť život, aký sa ti páči." 

Čo považujete za svoje najväčšie úspechy?

Najväčší úspech pre mňa bol, že som dokázal neustále hľadať príležitosti v podnikaní. Za úspech považujem naučiť ľudí zarábať peniaze a pomôcť klientom dosiahnuť ich ciele. Pocit úspechu som zažil, keď mi môj priateľ s vďačnosťou v hlase ďakoval, že môže so mnou podnikať. Je to nádherný pocit, keď mu môžete pomôcť stať sa úspešným. A najdojemnejšie chvíle v mojom profesijnom živote boli, keď som pomohol s financovaním operácie Dominika, a keď ma jeho rodičia objímali. To bol moment, kedy som si povedal, že toto je to, prečo robím, to čo robím.

Prečo podnikať práve s vami? 

Ako sa hovorí, keď je žiak pripravený, učiteľ sa nájde. Myslím si, že po 12 rokoch podnikania v OVB Allfinanz Slovensko mám dostatok skúseností, ktoré môžem odovzdať. Rád ich odovzdám tomu, kto chce niečo dosiahnuť. Veľmi rád učím ľudí podnikať, plánovať, pomáhať iným, pracovať s peniazmi, budovať si priateľské vzťahy a veľa iného, čo je dôležité pre podnikanie. Ponúkam moje slovo, na ktoré sa môžete maximálne spoľahnúť. Odovzdám moje skúsenosti v podnikaní a ukážem správnu cestu, po ktorej môžeme kráčať spolu, ale iba tým z vás, ktorí hľadajú korektnosť a lojálnosť.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Investičný podcast - odborník na financie
Vladimir Čincura

Ako si definovať ciele?

Vladimír Činčura vám poradí, ako si správne definovať ciele

Chcete svoje túžby premeniť na skutočnosť? Začnite správnym definovaním cieľov. "Snívame o tom, kam chceme ísť, no nemáme mapu, ako sa tam dostať." Každý si potrebuje stanoviť ciele, aby mal úplne jasno v tom, čo musí spraviť pre ich dosiahnutie.