Zuzana Brisudová

"Ak poskytuješ službu, ktorej veríš a ktorá prináša ľuďom vysokú hodnotu, je tvojim poslaním spraviť všetko preto, aby sa dostala k čo najväčšiemu množstvu ľudí."

Kto je Zuzana Brisudová?

Vyštudovaná učiteľka, ktorá po skončení MATFYZu mala jasnú predstavu o tom, že chce pracovať v oblasti financií. Na OVB ju zaujala možnosť tvoriť a realizovať komplexné riešenia pre klienta. Vedomá si kvality služby pracovala na tom, aby zväčšila dosah svojho pôsobenia a začala budovať úspešný tím ľudí, ktorý je sám o sebe silnou značkou. Rada objavuje potenciál ľudí a teší sa z ich napredovania.

0
rokov v podnikaní
0
ľudí v štruktúre
0
klientov

Miesto pôsobenia: Bratislava, Pezinok, Senec, Sereď, Galanta, Námestovo, Košice, Kysuce

Čo je pre vás najdôležitejšie v komunikácii s ľuďmi?

Stopa, ktorú chcem zanechať. Chcem zmeniť kvalitu života ľudí - klientov aj spolupracovníkov. Stretávam sa s ľuďmi, niektorí uvidia príležitosť pre seba a skončia v biznis partnerstve s nami, iní sa nájdu inde. Keď mi po čase povedia, že som im do života niečo priniesla, čo v nich zanechalo stopu, to je pre mňa odmenou. Niekedy je to iný pohľad na peniaze, niekedy ich sebavedomie, niekedy si vďaka inému názoru na svet polepšia vzťahy.
V angličtine to hovoria jednoducho : "DO YOUR BEST!" A to je pre mňa dôležité - vedomie, že čokoľvek, čo robím, robím najlepšie ako viem a vediem k tomu aj ľudí okolo seba.

"Za úspech pokladám každý moment, keď mi spolupracovník povie, že sa mu vďaka mne zmenil život." 

Ako vám podnikanie zmenilo život?

Podnikanie ma zmenilo v nutnosti byť samostatnou a kreatívnou. Nečakať na zadané úlohy a kreovať úlohy pre seba a svojich ľudí. Naučilo ma hľadať v ľuďoch potenciál, ktorý sa dá rozvinúť. Zamestnať sa dá vždy. Ale vybudovať niečo so svojou myšlienkou a presvedčiť ďalších, aby verili sami sebe, že to dokážu - to je výzva! Začať budovať tím bolo pre mňa úplne prirodzené. Chcela som posunúť svoje pôsobenie na  intenzívnejšiu úroveň. Pokiaľ človek pôsobí sám, jeho limity a kapacity sú obmedzené. Ak si je istý kvalitou služby, ktorú poskytuje, chce, aby sa dostala čo najďalej. Keď človek robí čo ho fakt baví, robí to z duše a posúva to ďalej, peniaze prídu automaticky. Moje podnikanie s OVB je toho dôkazom.
Podnikanie je nekonečný dynamický networking. Prinieslo mne a mojej rodine do života mnohých ľudí, mnoho názorov a skúseností, vďaka ktorým sa mohli rozšíriť tie naše. Budujeme vzťahy na základe dôvery. A práve dôvera klienta a jeho referencie sú to, čo drží podnikateľa na trhu a zabezpečuje klientovi, že sa má neustále ku komu vracať.

Prečo podnikať práve s vami?

Človek dostane veľa ponúk, ale len 2-3 sú pre neho v živote tie kľúčové. Rada sa učím a takých ľudí si hľadám k sebe. Veľa pracujeme na sebarozvoji. Začať podnikať so mnou by mali preto dynamickí ľudia, ktorí sa chcú realizovať. Chcú zistiť, kde je ich skutočný potenciál a úspešne ho zvyšovať. Tí, ktorí sa chcú naučiť dôverovať v samého seba, v tím svojich ľudí a cez sebarealizáciu zvýšiť svoju kvalitu života a kvalitu života ľudí vo svojom okolí. Páči sa mi otvorenosť a plastickosť mladých ľudí a ako to máme všetci rôzne. Pre niekoho je niečo prirodzené, pre iného je to isté o prekonaní sa. Učím ľudí nebáť sa inšpirovať od druhých, ale vždy sa pritom držať hodnôt, ktoré sú pre nich dôležité. V našom tíme sme si blízki a máme silné hodnoty, ktoré nás vedú - korektnosť, lojálnosť, vzájomná spolupráca, úcta k ľuďom a dôvera v ľudský potenciál.